امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
تعداد نظرات: ۱ نظر

مجلس حاج منصور ارضی با دخالت پلیس تعطیل شد

خرداد: مجلس مناجات‌خوانی حاج منصور ارضی در مسجد ارک تهران که از پنجشنبه هفته قبل دایر بود، دیشب و با اعلام موسسه قدیم‌الاحسان تعطیل شد.

به گزارش خرداد به نقل از برترین‌ها : حاج جواد حیدری، مدیرعامل موسسه قدیم‌الاحسان و از نزدیکان حاج منصور ارضی در دردنامه‌ای که به مناسبت روز معلم خطاب به این پیرغلام اهل‌بیت (ع) منتشر شده، تعطیلی مجلس مسجد ارک را با دخالت پلیس اعلام کرده است.

مجلس مناجات‌خوانی حاج منصور، امسال تنها جلسه دایر در تهران و شاید در کشور بود که به گفته دست‌اندرکاران موسسه قدیم‌الاحسان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اعم از تب‌سنجی، ضدعفونی و رعایت فاصله اجتماعی انجام می‌شد.

مجلس حاج منصور ارضی با دخالت پلیس تعطیل شد

جلسه مناجات‌خوانی حاج منصور ارضی در مسجد ارک، پرجمعیت‌ترین مجالس شبانه در ماه مبارک رمضان است که امسال به دلیل تعطیلی سایر هیأت‌ها و مجالس، هر شب بر تعداد حاضران آن افزوده می‌شد.

با وجود تقاضای مداحان، واعظان و شخصیت‌های مذهبی کشور برای بررسی امکان بازگشایی حرم‌ها، مساجد و هیأت‌های مذهبی، وزارت بهداشت تاکنون به خاطر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در پی شیوع کرونا با این امر موافقت نکرده است.
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
الماسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
0
0
امثال ارضی دلسوز مردم که نیستند فقط منافع وعرض اندام خودشان را در نظر میگیرند ،،، وقتی که متخصصان ویروس شناسی میگویند نباید تجمعی باشد باید قبول کرد ، نه به خاطر افسردگی چند مداح که جانشان به توهین به دیگران در سایه مداحی بسته است، مجالس برقرار باشد ،،
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی