امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸

هدیه خاص رونالدو برای روز مادر+عکس

خرداد: امروز و به مناسبت روز مادر در پرتغال، کریستیانو رونالدو به بهترین شکل ممکن مادرش را سورپرایز کرد.

به گزارش خرداد به نقل از فرارو ، زمان خوشحال کردن دوستان و اطرافیان، کریستیانو رونالدو همیشه بخشندگی خاص خود را به رخ کشیده است.

امروز نوبت این بود تا رونالدو، مادرش دولورس آویرو را شگفت زده کند. فوق ستاره پرتغالی به مناسبت روز مادر، به مادرش هدیه ای گران قیمت تقدیم کرد: یک مرسدس بنز جی ال سی کوپه، با ارزش تقریبی 100 هزار یورو. این اولین روز مادری است که خانواده رونالدو پس از عارضه مغزی دولورس جشن می‌گیرند و برای آنها ارزش خاصی داشت.

مادر رونالدو با انتشار عکس زیرنوشت: ممنون از فرزندانم به خاطر هدیه روز مادر.

هدیه خاص رونالدو برای روز مادر+عکس

رونالدو پیس از این در سال 2015 و برای تولد 62 سالگی مادرش به او یک پورشه باکستر 60 هزار یورویی هدیه کرد. رونالدو همچنین اخیرا یک آپارتمان جدید نیز برای مادرش خریده بود.

مجموعه بذل و بخشش‌های رونالدو را هدیه دادن یک جزیره خصوصی به ژرژ مندس مدیربرنامه‌هایش در روز ازوداج او تکمیل می‌کنند.

فوق‌ستاره پرتغالی که از زمان شیوع کرونا در زادگاهش فونچال در جزیره مادیرا به سر می‌برد، هنوز قصد بازگشت به تورین را ندارد. او منتظر تصمیم باشگاه یوونتوس برای از سرگیری تمرینات است.

منبع: فرارو
برچسب ها: رونالدو ، روز مادر
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی