امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۲

۳۵ هزار هنرمند ایرانی از پرداخت حق بیمه معاف شدند

خرداد: مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از معافیت ۳۵ هزار هنرمند ایرانی از پرداخت حق بیمه در سه‌ ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اعلام داشت بنا به تصمیمی که در جلسه‌ای در نهاد ریاست‌جمهوری به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس ‌جمهور ایران و با حضور عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته شده است، ۳۵ هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه خود در ایام کرونا در سه‌ ماهه اول سال معاف شدند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر تصریح کرد: در این جلسه که هیات‌ مدیره و مشاوران صنفی صندوق اعتباری هنر هم حضور داشتند، مقرر شد هنرمندان در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد از پرداخت سهم بیمه خود معاف شوند.

سیدزاده بیان داشت: بر اساس این موافقت، ۳۵ هزار نفر هنرمند تحت پوشش صندوق اعتباری هنر مشمول این بخشودگی می‌شوند. مبلغ اعتباری تخصیص‌یافته به این بخشودگی ۳۵۰ میلیارد ریال است. این اقدام از این‌ماه (اردیبهشت) آغاز می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری هنرمندان نیست؛ صندوق اعتباری هنر تمامی اقدامات و مراحل این کار را انجام می‌دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی