امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵

جزئیات دیدار سفیر ایران در بغداد با نخست وزیر جدید عراق

خرداد: نخست ‌وزیر جدید عراق در دیدار با سفیر ایران در بغداد اظهار داشت که کشورش علاقه‌مند به برقراری بهترین روابط با تهران است.

جزئیات دیدار سفیر ایران در بغداد با نخست وزیر جدید عراق

به گزارش خرداد به نقل از اسپوتنیک، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در دفتر خود در کاخ ریاست جمهوری با ایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد دیدار کرد.

سفیر ایران در بغداد در خصوص این دیدار نوشت: در جلسه با آقای کاظمی، همکاریهای دوجانبه و تداوم اقدامات در زمینه قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر، همکاریهای بانکی، راه آهن خرمشهر - بصره و روادید اتباع دو کشور رایزنی شد و قول همکاری دادند و از تلاشهای جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با داعش تقدیر کردند.

مسجدی در ادامه افزود: کاظمی ایران و عراق را دو کشور دوست و برادر دانستند.

در جلسه با آقای کاظمی ،همکاریهای دوجانبه و تداوم اقدامات در زمینه قرارداد ۱۹۷۵الجزایر ،همکاریهای بانکی ،راه آهن خرمشهربصره و روادید اتباع دو کشور رایزنی شد و قول همکاری دادند واز تلاشهای ج.ا.ا در مبارزه با داعش تقدیر کردند.

​به نقل از الفرات نیوز، نخست وزیر جدید عراق در این دیدار تاکید کرد که عراق علاقه‌مند به برقراری بهترین روابط با جمهوری اسلامی و همه کشورهای همسایه برای برقراری امنیت و ثبات در منطقه است. الکاظمی همچنین تاکید کرد که عراق گذرگاه یا مقری برای اقدامات تروریستی و تجاوز به هیچ کشوری نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی