امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

آمریکا تحریم‌هایش علیه سوریه را تمدید کرد

خرداد: بانک اطلاعات الکترونیکی دولت فدرال آمریکا از تمدید یک ساله تحریم‌ها علیه سوریه خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از سیریا نیوز، بانک اطلاعات الکترونیکی دولت فدرال آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور تصمیم به تمدید تحریم‌های یکجانبه علیه سوریه برای یک سال دیگر گرفت.

در این بیانیه آمده است که این تحریم‌ها از جمله اقدامات محدود کننده‌ای هستند که واشنگتن از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ علیه دمشق اعمال کرده است.

پیش از این ۱۰ کشور ازجمله، روسیه، چین، ایران و سوریه در پیامی رسمی از کمیساریایی عالی حقوق بشر خواسته بودند که تحریم های یکجانبه آمریکا علیه کشورها را لغو کند.

رئیس‌جمهوری آمریکا اخیراً طی نامه‌ای به کنگره از تصمیم خود برای تمدید تحریم‌ها علیه سوریه به دلیل ادامه تنش‌ها در این کشور خبر داد.

وی در نامه‌ای به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نوشت: لازم است که وضعیت اضطراری اعلام شده در قبال سوریه و تحریم‌ها علیه این کشور همچنان به قوت خود باقی بماند.
برچسب ها: آمریکا ، تحریم‌ ، سوریه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی