امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

انحصار نهاده های دامی باید شکسته شود

خرداد: رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید انحصار نهاده های دامی را از دست عده ای خاص خارج کند.

به گزارش خرداد ،امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از وجود انحصار در تامین خوراک نهاده های دامی گفت: متاسفانه این موضوع باعث شده تا محموله های خوراک دامی در دست یک فرد و مجموعه خاصی باشد و هر وقت اراده کند آن ها را در بین دریا نگه داشته و قیمت ها را  افزایش دهد از این رو شکستن انحصار در این بخش در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: وزارت جهاد کشاورزی باید انحصار از دست عده ای خاص خارج کند چون چهره این شخص برای همه شناخته شده و موجب التهاب بازار شده است.

رئیس فراکسیون مبازره با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این گونه افراد از قبل پرورش داده شده اند و با حمایت های رانتی و باند بازی تبدیل به قدرت شده اند بر این اساس وزارتخانه های مربوطه باید ورود پیدا کنند تا انحصار شکسته شود.

وی خاطرنشان کرد:کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در این زمینه باید ورود کنند تا دست های حامیان پشت پرده آن ها قطع شود .
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی