امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

صادقی: رئیس جمهور تدبیری برای جلوگیری از گرانی ها بیاندیشد

خرداد: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور به پاس همراهی و همکاری مردم برای کاهش تبعات ویروس کرونا در جامعه تدبیری برای جلوگیری از گرانی ها بیاندیشد.

به گزارش خرداد به نقل از خانه ملت، محمود صادقی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 21 اردیبهشت 1399) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود خطاب به وزرای اقتصادی و رئیس جمهور گفت: در حالی که ملت با همراهی و همبستگی سعی در کاهش آسیب های ناشی از شیوع کرونا در کشور دارند، رئیس جمهور نیز باید تدابیری را برای جلوگیری از تورم و افزایش قیمت ها من جمله قیمت خودرو و مسکن اتخاذ کند.

وی در ادامه تذکر خود با اشاره به  لایحه در حال تدوین معاونت قوه قضائیه برای کانون وکلا گفت: این لایحه مغایر با اصول مبتنی بر استقلال قوا و وکلاست و با قوانین مرتبط مغایرت دارد و از وزیر دادگستری انتظار داریم براساس اختیارات قانونی به این موضوع ورود کرده و مذاکراتی را با مسئولان محترم قوه قضائیه داشته باشد./
برچسب ها: محمود صادقی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی