امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

رهبر کره شمالی دنیا را حیرت زده کرد! +عکس

خرداد: روزنامه "دونگا ایلبو" کره جنوبی در گزارشی ادعا کرد که کره شمالی موفق به ساخت و تکمیل چند فروند از موشک‌های بالستیک قاره پیما شده است.

رهبر کره شمالی

به گزارش خرداد ،این روزنامه روز یکشنبه نوشت: کره شمالی در سال ۲۰۱۷ میلادی چند فروند موشک بالستیک پرتاب کرد از آن زمان آمریکا به دنبال اطلاعاتی درباره ساخت موشک‌های قاره پیمای بالستیک در این کشور بوده است.

نشریه خاطر نشان کرد که آمریکا به اطلاعاتی دست یافته است که نشان می‌دهد کره شمالی در یک مجموعه موشک سازی در استان "پیونگ آن" در جنوب این کشور موشک‌های بالستیک قاره پیما تولید و تکمیل کرده است.

گزارش اضافه می‌کند که آمریکا سکو‌های پرتاب این موشک‌ها را هم رصد کرده است و می‌خواهد اطلاعاتی درباره پرتاب و آزمایش احتمالی این موشک‌ها در جریان رژه نظامی و یا مراسم خاص بدست آورد.

"کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی در ماه ژانویه امسال اعلام کرد که این کشور به یک سلاح راهبردی جدید دست یافته است که دنیا را حیرت زده خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی