امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۲۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶

انگلیس دارای بیشترین قربانیان کرونا در قاره اروپا

خرداد: شمار جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا در انگلیس به 40 هزار تن رسیده که بیشترین آمار قربانیان این بیماری در قاره‌ی اروپا را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز بر اساس آخرین آمار رسمی تعداد کل قربانیان کرونا در انگلیس در حال حاضر به بیش از ۴۰ هزار تن رسیده است که بیشترین آمار جان‌باختگان بر اثر ابتلا به کرونا در اروپا را به خود اختصاص می‌دهد.

این آمار سؤالات بسیاری را در مورد نحوه برخورد بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در مقابله با ویروس همه‌گیر کرونا مطرح می‌کند.

آمارهای رسمی منتشر شده از سوی دفاتر آمار ملی انگلیس و ولز تا تاریخ ۳ مه نشان‌دهنده‌ی ۳۸ هزار و ۲۸۹ فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در این کشور بوده است.

بر اساس آخرین آمار از آن زمان به بعد حداقل ۲ هزار و ۲۵۱ تن در بیمارستان‌های انگلیس جان خود را از دست داده‌اند که شمار جان‌باختگان کرونا را در روز سه شنبه به بیش از ۴۰ هزار نفر رسانده است.

در ماه مارس، مشاور ارشد علمی بریتانیا اعلام کرده بود که اگر شمار قربانیان کرونا در کشور را زیر ۲۰ هزار نفر کنترل کنند، نتیجه‌ی بدست آمده مناسب و قابل قبول خواهد بود. این در حالی است که در ماه آوریل اعلام شد که بدترین سناریوی دولت انگلیس رسیدن میزان تلفات کرونا به ۵۰ هزار نفر است که با این روند افزایش جان‌باختگان در انگلیس دور از ذهن نخواهد بود.
برچسب ها: کرونا ، قاره اروپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی