امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
تصاویر |

طرز لباس پوشیدن «ملانیا ترامپ» در مرکز توجه رسانه‌ها

خرداد: ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که سابقا به عنوان مدل لباس فعالیت می‌کرده است،‌ صاحب گران‌ترین لباس‌های دنیای مد است. لباس‌های او غالبا از برندهای بسیار گران‌قیمت و لاکچری مثل رالف لورن، دلچه اند گابانا و مایکل کورس است. 

به گزارش خرداد ، شغل سابق او به عنوان مدل و همچنین بانوی اول آمریکا بودن موجب شده است که رسانه‌های آمریکایی توجه ویژه‌ای به سبک لباس پوشیدنش کنند.

از اکسسوری‌هایی که او استفاده می‌کند تا لباس‌ها و کیف و کفش‌هایش، همگی مورد توجه طراحان مد و منتقدان قرار می‌گیرد، به طوری که همیشه خبرها و تیترهای زیادی را به خود اختصاص می‌دهد.

هزینه‌ای که ملانیا ترامپ برای لباس‌هایش می‌کند، انتقادهای منفی زیادی را به همراه دارد که یکی از آنها کتی است از برند جسوس دل پوزو که ۴۱۰۰ دلار می‌ارزد.

ملانیا ترامپ برای باغبانی کتی به قیمت ۱۳۸۹ دلار از برند بالمین به تن کرد.

بانوی اول آمریکا برای لباس صورتی جیغی که ۳۰۰۰ دلار می‌ارزید، نقدهای منفی زیادی دریافت کرد. این در حالتی بود که او در سخنرانی خود در همان روز ادعا کرد: «هیچ کودکی نباید گرسنه به خواب رود.»

در ادامه چند نمونه از لباس‌های رسمی و همچنین استایل روزمره ملانیا ترامپ را می‌بینیم.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


برچسب ها: ملانیا ترامپ
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی