امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۴۹۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸

هوک: آینده ایران را مردم این کشور تعیین می‌کنند نه آمریکا/ در نزدیکی ونزوئلا رزمایش انجام ندادیم

خرداد: نماینده ویژه امور ایران در وزارت خارجه آمریکا ضمن اذعان به این که آینده ایران را کشورش تعیین نمی کند، تاکید کرد که هیچ گونه رزمایشی در نزدیکی ونزوئلا انجام ندادند.

به گزارش خرداد به نقل از شفقنا، «برایان هوک»، نماینده ویژه امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا بامداد امروز (پنج شنبه) در گفت و گو با شبکه خبری «الجزیره» قطر اظهار داشت: تحریم ها، بازدارنده رفتار ایران است و رئیس جمهوری ایران نیز گفت که تحریم های ما برای کشورش دو میلیارد دلار هزینه داشته است.

هوک ضمن اذعان به این که آینده ایران را مردم آن تعیین می کنند نه آمریکا، تصریح کرد: شاهد تغییر در رفتار ایران بودیم چرا که آنها پول لازم برای تامین عملیات خود را ندارند.

نماینده ویژه امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه نیز تاکید کرد که نظام حاکم در ایران باید به آب های بین المللی احترام بگذارد و از آن چه «دزدی دریایی» خواند، دست بکشد.

هوک ضمن ادعای این که از ملت ایران پشتیبانی می کنند و در قبال «هدر رفتن ثروت آن» در حمایت از نظام «نیکلاس مادورو»، رئیس جمهوری ونزوئلا نیز متاسف هستند، افزود: آمریکا همه قوانین بین المللی را در پیش می گیرد و هیچ گونه رزمایش نظامی در نزدیکی ونزوئلا انجام ندادیم.

برچسب ها: هوک ، آمریکا ، ونزوئلا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی