امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

نقش بی بدیل رهبرمعظم انقلاب درمدیریت بحران کرونا از زبان وزیربهداشت

خرداد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اهمیت نقش بی بدیل رهبر معظم انقلاب درمدیریت بحران کرونا، گفت: بزرگترین دلگرمی‌های من در این روزها رهبری بودند.

به گزارش خرداد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر سعید نمکی افزود: از خدا خواسته‌ام تا زنده هستم سایه بلند مقام معظم رهبری را از سر من کم نکند.

وی با بیان اینکه قدر و منزلت رهبر معظم انقلاب را در این ایام به خوبی بیشتر از قبل فهمیدم، گفت: با فتوای رهبر انقلاب جون گرفتیم، محبتی که به کادر پزشکی کردند در تاریخ مملکت فراموش نخواهد شد.

نمکی تاکید کرد: اگراین حمایتها نبود مگر می‌توانستیم بعضی از مراکز را ببندیم،  مگر می شد نماز جمعه را تعطیل کرد، مگر می‌شد عتبات عالیات و آستانهای مقدس را تعطیل کرد.

وزیر بهداشت و درمان یادآورشد: ایشان به صحنه آمدند و فرمودند که هر چه ستاد گفت لازم الاجراست، ایشان فتوای حکیمانه دادند و ما جان گرفتیم.

وی بیان کرد: وجود نازنین مقام معظم رهبری بزرگترین سرمایه و خیمه این نظام یکی از بزرگترین دلگرمی‌های من بود در این ایام بود، بزرگمرد با منش والا در کنار ما ایستاد و این بسیار حیرت انگیز بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی