امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

فعال اصلاح‌طلب رئیس جمهور بعدی را معرفى كرد

خرداد: عبدالله ناصری تاکید کرد: «اگر نامزد اصلی اصلاح طلبان ردصلاحیت شود، نه اصلاح طلبان اصلی شرکت خواهند کرد ونه مشارکت بالاخواهد بود.»

به گزارش خرداد ،وی در پاسخ به این سوال که آیا احیا و بازگشت محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ محتمل است، گفت: «اگرهواداران او در مجلس عملکرد مطلوب حاکمیت را داشته باشند که حتما دارند، نه خود او بلکه نیروی مورد نظرش اجازه ورود پیدا خواهد کرد.»این فعال سیاسی اصلاح طلب احتمال کاندیداری قالیباف و رئیسی را نیز جدی ندانست و گفت: «اگر قالیباف رییس مجلس شود، حتما اجازه نمیدهند که وارد انتخابات ۱۴۰۰ شود. کانداتوری رئسی هم به نظر من منتفی است، زیرا موقعیت او هم اکنون هم تثبیت شدهاست».

وی در ادامه گفت: «من ترکیب سه قوه را بعد از انتخابات ۱۴۰۰ چنین می‌بینم. قالیباف؛ رئیس مجلس. رییسی؛ رئیس قوه قضاییه و سورنا ستاری رییس جمهوری».ناصری در پاسخ به این پرسش که چرا ستاری را باید یک گزینه جدی دانست، گفت: «ستاری مصداق بیانیه گام دوم است. جوان است و از نسل دوم. فرزند است و همراهی روحانی و تیم او را هم دارد.»

عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا مردم به خاطر ستاری پای صندوق رای خواهند آمد؟ گفت: «اگر اجماع صورت بگیرد، خواهند آمد. ضمن اینکه دیگر با توجه به انتخابات دوم اسفند، قبح رای مشارکت کم ریخته شده است».وی درباره اینکه نظر اصلاح طلبان درباره ستاری چیست نیز گفت: «اصلاح طلبان اصلی او را قبول ندارند، چون کاملا در اختیار هسته سخت قدرت قرار دارد».
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی