امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

واعظی: گفت‌ و گوی مردم و رییس‌جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است

خرداد: محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری در یادداشتی تاکید کرد که گفت‌ و گوی مردم و رییس‌جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است.

به گزارش خرداد ،واعظی در این یادداشت خود در اینستاگرام افزود: ماه مبارک رمضان‌ از ابتدای دولت تدبیر و امید، فرصتی مغتنم برای گفت‌ و گوی اقشار مختلف و نخبگان با رییس‌جمهوری بوده است.گفت‌وگوهای سازنده‌ای که رییس‌جمهوری در آنها بیشتر شنونده است و عمده‌ وقت به بیان دغدغه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های مدعوین می‌گذرد.
او ادامه داد: این جلسات از آنجا که اهمیت ویژه‌ای برای رییس‌جمهوری دارد، در تمام سال‌های گذشته به طور مرتب برگزار شده بود. امسال هم که میهمان ناخوانده کرونا شرایط ویژه‌ای را در کشور بوجود آورده، تلاش کردیم این سنت حسنه دچار وقفه نشود. در دیدارهای امسال البته به جهت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی، توفیق میزبانی از تعداد کمتری از عزیزان را داشتیم و ناگزیر شدیم جلسات را بدون ضیافت افطار برگزار کنیم.
واعظی گفت: شکل‌ و شمایل متفاوت این جلسات البته از رونق آنها نکاست و خوشبختانه گفت‌ و گوهای بسیار مفید و موثری با مشارکت و استقبال بسیار خوب اساتید، کارشناسان و صاحب‌نظران از اقشار مختلف شکل گرفت.
رییس دفتر رییس جمهوری تصریح کرد: گفت‌ و گوی جمهور (مردم) و رییس‌جمهوری از راهبردهای مبنایی دولت تدبیر و امید است که جلسات ماه مبارک رمضان نمادی از آن به شمار می‌رود.
واعظی افزود: خوشحالیم که به رغم مشکل شیوع کرونا اجازه ندادیم این سنت نمادین به محاق برود و خدشه‌ای در دیدارها صمیمانه‌ یادشده بوجود بیاید.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی