امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۶۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

تصاویر | قدردانی جوانان ونزوئلایی از تهران با برافراشتن پرچم ایران

خرداد: گروهی از جوانان ونزوئلایی با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران مقابل یکی از کوه های معروف این کشور ازتلاش‌های تهران جهت ارسال بنزین به کشورشان تشکر کردند.
به گزارش خرداد به نقل از فارس، برخی جوانان ونزوئلایی در اقدامی نمادین پرچم جمهوری اسلامی ایران را در روزهای گذشته مقابل کوه «مونت پیداد» در این کشور به اهتزار درآوردند.

«روا خاویر» از فعالان توییتری با انتشار تصاویری از برافراشته شدن پرچم ایران مقابل کوه های مونت پیداد، مکان آرامگاه «هوگو چاوز» رئیس جمهور فقید این کشور نوشت، این اقدام به نشانه تشکر مردم ونزوئلا از جمهوری اسلامی ایران برای کمک‌رسانی به اهالی این کشور و ارسال بنزین به ونزوئلا صورت گرفت.

ایران  در روزهای گذشته با توجه به مشکل تامین بنزین در ونزوئلا پنج نفتکش خود را عازم این کشور کرده است، اقدامی که عصبانیت شدید مقامات آمریکایی را در پی داشته است.

از ونزوئلا خبر می رسد که یگانهای پدافند هوایی و موشکی این کشور آماده پشتیبانی از نفتکشهای ایران عازم این کشور هستند. گفته میشود که سامانه های موشکی «بوک ام-2» «اس-125پکورتا» در ایالت «فالکون» مستقر شده و پدافند هوایی و نیروی هوایی این کشور در آماده باش کامل هستند.


برچسب ها: ونزوئلا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی