امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۷۰۷
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

روسیه: هیچ نشانی از بعد نظامی در برنامه اتمی ایران پیدا نشده

خرداد: نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در توییتی تصریح کرد که هدف از برجام احیای اعتماد در برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران بوده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی روز دوشنبه در توییتی نوشت: مخالفان برجام خواستار تجدید ائتلاف فشار علیه ایران هستند. در آخرین مقاله نیوزویک، آن‌ها سعی می‌کنند به آژانس‌ بین‌المللی انرژی اتمی دیکته کنند که چه کارهایی را "باید" و "بهتر" است انجام دهد. شورای حکام و اعضایش در خصوص چگونگی پیشرفت این روند تصمیم‌گیری خواهند کرد.

اولیانوف در توییت دیگری نوشت: هدف از برجام احیای اعتماد در ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران بوده است. این توافق این وظیفه را به انجام می‌رساند.

وی در ادامه توییت نوشت: هیچ نشانی از بعد نظامی پیدا نشده است. هدف مخالفان عکس این است. آن‌ها می خواهند اعتماد و همکاری میان تهران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را تضعیف کنند.
برچسب ها: روسیه ، برنامه اتمی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی