امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۷۵۸
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲

حمله تند قالیباف به دولت به بهانه بی‌آبی غیزانیه

خرداد: نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم در واکنش به مشکل تامین آب شرب روستای غیزانیه رشته‌توییتی را منتشر کرد.

به گزارش خرداد به نقل از باشگاه خبرنگاران، روستای غیزانیه در استان خوزستان مدت‌ها است که با مشکل کمبود آب شرب مواجه است به طوری که آب شرب این روستا هر چهار روز یک‌بار با چهار تانکر تامین می‌شود و زندگی مردم غیزانیه را با مشکل مواجه کرده است.

در سال‌های اخیر مسئولان با بازدید از این منطقه و اطلاع از مشکل بزرگ‌شان، وعده‌هایی را به مردم داده‌اند، اما در مقام عمل، مشکلی از زندگی مردم این منطقه حل نشده است.

قالیباف در توییت خود، این مشکلات را حاصل ناتوانی مسئولان دانست و دولت را مسئول رسیدگی فوری به این موضوع معرفی کرد. او اهمال در این زمینه از سوی دولت را غیرقابل پذیرش عنوان کرد و با اشاره به فعالیت جوانان جهادی در این منطقه در گذشته، آن‌ها را برای رفع مقطعی این مشکل تا اقدام جدی توسط دولت، حاضر در صحنه معرفی کرد.

متن رشته توییت قالیباف در این زمینه به شرح زیر است:

"دو هزار نفر از بچه‌های جهادی با میدان‌داری شهید دهه هفتادی ‎شهید اژدری سه سال پیش در ‎غیزانیه فعالیت‌های خوبی انجام داده‌اند و در حد توان خودشان، نیازهای عمرانی را برعهده گرفته بودند. من هم همان سال برای عرض ادب خدمت مردم شریف و نجیب غیزانیه و تشکر از بچه‌ها به آنجا رفته بودم.

ولی الآن ناتوانی مسئولان باعث شده است که مشکلات ‎غیزانیه حل‌نشده باقی بماند. دولت، مسئول رسیدگی فوری به مشکل مردم است و هیچگونه اهمالی پذیرفته نیست و باید در قبال این بی‌توجهی پاسخگو باشد. تا دولت به خود بنجبد، إن‌شاء‌الله جوانان ‎جهادی به رفع مقطعی نیازهای مردم رسیدگی خواهند کرد. "


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی