امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۷۷۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵

آمریکا: روسیه به لیبی جنگنده اعزام کرده است

خرداد: فرماندهی نظامی آمریکا در آفریقا (آفریکام) مدعی شد که روسیه به منظور حمایت و ارائه پشتیبانی هوایی از گروه روسی واگنر (گروه نظامی ویژه روسیه) چندین فروند جنگنده به لیبی فرستاده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای‌الیوم، فرماندهی نظامی آمریکا در آفریقا (آفریکام) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: دولت روسیه با استقرار چندین جنگنده‌ در لیبی، قصد دارد از  مزدوران روسی مستقر در این کشور حمایت کند.

در همین راستا، ژنرال استفن تاونسند، فرمانده نیروهای آمریکایی در آفریقا در بیانیه‌ای اعلام کرد: روسیه از مدت زمانی طولانی میزان دست داشتن در درگیری لیبی را رد می‌کند اما اکنون نمی‌توان آن را انکار کرد. جنگنده‌های روسی احتمالا به گروه واگنر که از نیروهای موسوم به «ارتش ملی لیبی» حمایت می‌کند، در جنگ با دولت وفاق ملی لیبی حمایت هوایی نزدیکی ارائه خواهد داد.

در این بیانیه همچنین ادعا شده است: این جنگنده‌ها از پایگاه هوایی روسیه به پرواز در آمده و پس از تغییر رنگ در سوریه برای پنهان کردن کشور مبدا، به لیبی منتقل شده‌اند.
برچسب ها: آمریکا ، روسیه ، لیبی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی