امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۸۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

قاضی زاده هاشمی و نیکزاد نواب رییس مجلس شدند

خرداد: امیرحسین قاضی زاده هاشمی و علی نیکزاد منتخبان مردم مشهد و اردبیل در مجلس به عنوان نواب اول و دوم هیات رییسه مجلس انتخاب شدند.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ، منتخبان مجلس شورای اسلامی امیرحسین قاضی زاده هاشمی را با  ۲۰۸ رای و علی نیکزاد را با ۱۹۶ رای به عنوان نواب اول و دوم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.
این انتخابات ۲۷۴ رای ماخوذه و ۸ رای باطله داشت. 

علی نیکزاد منتخب مردم اردبیل و امیرحسین قاضی زاده هاشمی منتخب مردم مشهد به عنوان نامزدهای نواب رییسی مجلس یازدهم برای سال نخست اعلام آمادگی کرده و محمدرضا میرتاج الدینی منتخب مردم تبریز و عبدالرضا مصری منتخب مردم کرمانشاه در مجلس نیز از نامزدی نواب رییسی مجلس انصراف داده بودند.

به گزارش ایرنا،‌ جلسه علنی امروز پنجشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست سید رضا تقوی رییس سنی مجلس برگزار شد.

به گفته روح الله نجابت عضو هیات رییسه سنی مجلس، منتخبان مجلس یازدهم امروز در نخستین دستور خود علاوه بر انتخاب اعضای هیات رییسه دائمی مجلس برای سال اول مجلس یازدهم، گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد انتخابات بررسی می کنند. همچنین قرار است مراسم تحلیف اعضای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی برگزار شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی