امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲

هشدار آمریکا به شهروندانش در کرانه باختری و غزه

خرداد: در پی آمادگی‌ها برای اعمال حاکمیت رژیم صهیونیستی بر غور اردن و تهدیدهای فلسطینیان، سفارت آمریکا در اراضی اشغالی به شهروندان خود نسبت به سفر به کرانه باختری و غزه هشدار داد.

به گزارش خرداد، ایسنا به نقل از سایت المیادین، این سفارت‌خانه با صدور بیانیه‌ای به شهروندان آمریکایی ساکن یا محصّل توصیه کرد که به کرانه باختری و غزه سفر نکنند و ضمن هوشیاری کامل، اقدامات مناسب را برای افزایش آگاهی امنیتی خود اتخاذ کنند.

در پی آمادگی‌ها برای اعمال "حاکمیت" رژیم صهیونیستی بر غور اردن و تهدیدهای فلسطینیان پس از توقف هماهنگی امنیتی سفارت آمریکا این هشدار را داد.

در بیانیه مذکور آمده است، این هشدار به این جهت است که ممکن است در کرانه باختری و غزه بدون هشدار قبلی اقدامات خشونت آمیزی رخ دهد و گذرگاه‌های امنیتی، بازارها و نهادهای دولتی در معرض حملات قرار بگیرند بنابراین شهروندان آمریکایی باید احتیاط کنند.

براساس این بیانیه، سفر کادرهای مؤسسات دولتی ایالات متحده و اعضای خانواده آنها به کرانه باختری و نوار غزه برای اهداف شخصی ممنوع است.

این بیانیه هشدار در پی تنش‌ها میان رژیم صهیونیستی و فلسطین به دلیل طرح‌های این رژیم برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری صادر شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی