امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۳۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

چیلاورت تهدید کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی را بی‌پاسخ نگذاشت

خرداد: دروازه‌بان بازنشسته پاراگوئه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آمریکایی جنوبی به خاطر تهدیدی که شد شکایت کرد.

چیلاورت تهدید کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی را بی‌پاسخ نگذاشت

به گزارش خرداد ، ایسنا و به نقل از بی ساکر، در چند ماه گذشته اختلاف شدیدی میان خوسه لوییس چیلاورت و الخاندرو دومینگس وجود داشته است تا جایی که رییس کنفدراسیون آمریکای جنوبی (CONMEBOL) از دروازه‌بان بازنشسته پاراگوئه‌ای به خاطر اظهارات جنجالی‌اش شکایت کرد. اکنون چیلاورت از این سازمان به خاطر تهدیدهایی که شده شکایت کرد.

پدرو ویلسون مارینونی، وکیل اسطوره فوتبال پاراگوئه در این رابطه اظهار کرد: به خاطر پیام صوتی تهدید آمیزی که دریافت کردیم از CONMEBOL شکایت کردیم. از چهار، پنج ماه پیش در حال آماده سازی این شکایت بودیم.

پیش از این دومینگس از چیلاورت شکایت کرده بود. دروازه‌بان سابق تیم ملی پاراگوئه در توئیترش نوشته بود که Corrupbol کثیف‌تر از همیشه. (چیلاورت دو کلمه Conmebol  و Corrupcion را که به معنای کنفدراسیون آمریکای جنوبی و فساد هستند، یکی کرده بود)
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی