امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
حمله با کامیون به تظاهرات کنندگان

تصاویری از حمله با کامیون به تظاهرات مینیاپولیس

خرداد: تظاهر کننده ها در اعتراض به قتل جورج فلوید به دست پلیس آمریکا جمع شده بودند که کامیونی به داخل جمعیت وارد شد. هنوز معلوم نیست این فرد چرا خودروی خود را به میان جمعیت برده است.

به گزارش خرداد به نقل ازفرارو ،یک راننده با کامیون خود به میان جمعیت تظاهرکننده در شهر مینیاپولیس رفت و عده‌ای را زخمی کرد.

این افراد در اعتراض به قتل جرج فلوید به دست پلیس آمریکا جمع شده بودند که کامیونی به داخل جمعیت وارد شد.

معترضان راننده را از کامیون بیرون کشیده و شروع به ضرب و شتم او کردند تا اینکه پلیس او را از دست معترضان خارج کرد و دستگیر نمود. هنوز معلوم نیست این فرد چرا خودروی خود را به میان جمعیت برده است.

راننده کامیون به دلیل مجروحیت ناشی از ضرب و شتم مردم در بیمارستان بستری شده است.

جورج فلوید مردی سیاهپوست و غیرمسلح بود که روز دوشنبه گذشته در شهر مینیاپولیس در میان هجوم نیروهای پلیس به قتل رسید. از آن روز تاکنون شهرهای آمریکا صحنه اعتراض به خشونت پلیس شده است. تنها در نیویورک و در شب یکشنبه، ۳۵۰ نفر بازداشت شده و ۳۰ افسر پلیس نیز مجروح شدند.


برچسب ها: کامیون ، مینیاپولیس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی