امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹

دست رد کاپیتان‌های نفتکش‌های ایرانی به رشوه ۱۲۵ میلیون دلاری آمریکا

خرداد: مدیر مسئول روزنامه جوان در حساب شخصی خود در توییتر از دست رد کاپیتان‌های نفتکش‌های ایرانی به رشوه هنگفت آمریکایی‌ها برای تطمیع و بازگشت خبر داد.

به گزارش خرداد، عبدالله گنجی در واکنش به ماموریت موفق پنج نفتکش ایرانی در رساندن محموله بنزین به مقصد ونزوئلا در توییتر خود نوشت: افتخاری دیگر برای کاپیتان‌های کشتی‌های ایرانی عازم ونزوئلا؛ آمریکایی‌ها بعد از اینکه متوجه شدند برخورد نظامی و فیزیکی با کشتی‌ها پرهزینه است و تهدیدها برای تغییر مسیر هم بی‌فایده شد، مبلغ ۱۲۵ میلیون دلار برای تطمیع و بازگشت ارائه کردند که با دست رد کاپیتان‌های ایرانی مواجه شدند.

پنج نفتکش ایرانی در یک ماموریت بزرگ و تاریخی موفق شدند با پرچم‌های برافراشته در آب‌های بین‌المللی محموله‌های خود را به سلامت به مقصد ونزوئلا برسانند. سیاستمداران و مردم این کشور آمریکای جنوبی از این اقدام ایرانی‌ها بسیار استقبال کردند و شجاعت و انسان‌دوستی مردم ایران را ستودند. ایران و ونزوئلا هر دو در تحریم شدید دولت آمریکا هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی