امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷

جهانگیری: امام (ره) به مردم در همه‌جا و همه‌حال اعتماد کرد و نقش داد

خرداد: معاون اول رییس جمهوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی (ره) و سالگرد نهضت ۱۵ خرداد، نوشت: امام خمینی (ره) به مردم در همه‌جا و همه‌حال اعتماد کرد و نقش داد.

به گزارش خرداد ،اسحاق جهانگیری افزود: خرداد ماه خاطره ها، حماسه ها و حادثه هاست. هر روزش فصلی از تاریخ ماست. فردا سالروز رحلت امام خمینی(ره) و پس فردا سالگرد نهضت ۱۵ خرداد. برتارک هر دو روز نام پرآوازه امام ثبت است و اراده و عشق ملت.

جهانگیری اظهار داشت: در آن روز خونین، ملت ماهیت و عمق وابستگی و استبداد رژیم را فهمید و در این روز پرشکوه امام خویش را با عشق و اشک بدرقه کرد.

وی تاکید کرد: او که بر پایه دین بنای آزادی، استقلال و پیشرفت ایران را نهاد، به مردم در همه جا و همه حال اعتماد کرد و نقش داد.
معاون اول رییس جمهوری تصریح کرد: امسال به ناگزیر یادش را به گونه ای دیگر گرامی می داریم و اندیشه و آرمانهایش را از خاطر دور نکنیم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی