امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

ارتش و مردم سوریه در حومه حسکه کاروان نظامی آمریکا را وادار به عقب‌نشینی کردند

خرداد: شهروندان و نیروهای ارتش سوریه با ایستادگی در برابر یک کاروان آمریکایی که قصد حرکت به سمت منطقه «ابوراسین» در حومه شمال «حسکه» را داشت آن را مجبور به عقب‌نشینی کردند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، منابع محلی به خبرنگار خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در استان حسکه در شمال شرقی سوریه اعلام کردند: ارتش و مردم سوریه این کاروان نظامی آمریکا را که شامل هشت دستگاه وسیله نقلیه زرهی بود، وادار به دور زدن کرده تا از همان مسیری که آمده بود، بازگردد.

منابع محلی افزودند، تعدادی از نیروهای ارتش و شهروندان در حومه شهرک ابوراسین مانع حرکت این کاروان شده و آن را مجبور کردند به پایگاه‌های غیرقانونی‌شان در سوریه بازگردند.

نیروهای آمریکایی در سی‌ام ماه مه کاروان نظامی متشکل از ۲۵ خودرو و کامیون‌های حامل موانع بتنی و تجهیزان نظامی را وارد کرده و به سمت پایگاه‌های خود در ورودی جنوبی شهر رمیلان در حومه شمال شرقی حسکه عزیمت کرده بودند.

برچسب ها: آمریکا ، حسکه ، سوریه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی