امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹

بازتاب بیانات مقام معظم رهبری در خبرگزاری رسمی سوریه

خرداد: خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی به بازتاب سخنان امروز مقام معظم رهبری پرداخت.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا ، خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) در گزارش خود از سخنان امروز مقام معظم رهبری به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) نوشت: رهبر انقلاب اسلامی ایران گفت که کشتار و سرکوب مردم آمریکا توسط دولت این کشور چیز جدیدی نیست و دولت آمریکا آن را در سوریه و جاهای دیگر انجام داد.

در این گزارش آمده است:رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی ره تاکید کرد که آنچه امروز در شهرهای آمریکا رخ می‌دهد، بروز واقعیت‌هایی است که نشان داده نمی‌شد و چیز جدیدی نیست. این همان لجن‌های ته حوض است که بالا آمده است.

در ادامه این گزارش آمده است: رهبر ایران خاطرنشان کرد که دولت آمریکا مردم را می‌کشد و زبانش دراز است و از حقوق بشر سخن می‌گوید.

در ادامه گزارش خبرگزاری رسمی سوریه آمده است: رهبر انقلاب اسلامی گفت که امام خمینی نشان داد ابرقدرت‌ها ضربه‌پذیر و شکست‌پذیر هستند. البته ملت ایران بعد از وفات امام روحیه تحول‌طلبی خود را از دست نداده و هم در مواردی قدرتمندتر شد و امروز در حرکت علمی در دنیا مطرح هست یا در توانایی‌های دفاعی به حد بازدارندگی نزدیک شده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی