امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶

بوئین‌زهرا لرزید

خرداد: مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با اعلام وقوع زلزله ۳.۲ ریشتری در بوئین‌زهرا گفت: زلزله کمتر از ۵ ریشتر نگران‌کننده نیست ولی با توجه به اینکه قزوین دومین استان زلزله‌خیز کشور به شمار می‌رود باید مردم و مسئولین آماده‌باش باشند.

به گزارش خرداد ،قدرت الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت ۱۷:۲۲ پنج‌شنبه پانزدهم خرداد زلزله‌ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین و در جنوب بوئین‌زهرا به وقوع پیوست.

وی ادامه داد: این زلزله روی گسل ایپک اتفاق افتاده است؛ زلزله سال ۴۱ بوئین‌زهرا و زلزله سال ۸۱ در آوج بر روی این گسل اتفاق افتاده و حاصل فعالیت آن بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با اعلام اینکه قزوین بعد از تهران دومین استان لرزش‌خیز کشور به شمار می‌رود، عنوان کرد: زلزله کمتر از پنج ریشتر خرابی خاصی به همراه ندارد و نگران‌کننده نیست البته لازم به ذکر است که بگوییم استان قزوین یک استان حادثه‌خیز است و مردم و مسئولین همیشه باید آماده‌باش باشند.
برچسب ها: زلزله
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی