امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵

ماجرای کلاهبرداری به اسم کمک به زاگرس / هانیه توسلی هم فریب خورد

خرداد: عده‌ای شیاد به اسم نجات جانوران آسیب دیده در آتش سوزی زاگرس از مردم کلاهبرداری کردند. تعدادی از سلبریتی ‌ها از جمله هانیه توسلی هم فریب آنها را خورد.

هانیه توسلی

به گزارش خرداد به نقل از دیده بان محیط زیست ایران، اخیرا عده‌ای کلاهبردار با انتشار تصاویر غیر واقعی از جانوران سوخته و در حال فرار، با سو استفاده از احساسات مردم، برای نجات حیوانات آسیب‌دیده ‌در آتش‌سوزی زاگرس اقدام به انتشار اطلاعیه، اعلام شماره حساب و جمع‌آوری کمک‌های نقدی کرده اند.

متاسفانه عده‌ای از هنرمندان از جمله خانم هانیه توسلی نیز ، فریب این کلاهبرداران را خورده ‌و اطلاعیه‌های آن‌ها را منتشر کرده اند.

لازم به ذکر است که همه نیروهای  حاضر در عملیات اطفای حریق در خائیز و سایر مناطق زاگرس به غیر از یک یا دو مورد خزنده (مار) هیچ جانوری که در آتش سوخته و زنده باشد را مشاهده نکرده‌اند.

در این زمینه دیده بان محیط  زیست ایران از مردم خواسته است  با اطلاع‌رسانی موثر به دوستان و آشنایان اجازه ندهید شیادان از احساسات مردم برای منافع مادی خود سو استفاده کنند.
برچسب ها: کلاهبرداری ، زاگرس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی