امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲

مسابقات ورزشی از اواخر خرداد بدون تماشاگر برگزار می‌شود

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای رخ ندهد یا تغییری در روند بیماری ایجاد نشود، مسابقات از اواخر خرداد ماه جاری بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.
خرداد: سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای رخ ندهد یا تغییری در روند بیماری ایجاد نشود، مسابقات از اواخر خرداد ماه جاری بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

به گزارش خرداد ،کیانوش جهانپور امروز جمعه در گفت و گویی اظهارداشت:‌ برای بازگشایی اماکن ورزشی در مناطقی که سفید ارزیابی شوند مشکلی نداریم و محدودیتی اعمال نخواهد شد.

وی اضافه کرد: ‌از ابتدای خردادماه تمرینات لیگ برتر بدون حضور تماشاگر و با حداقل افراد اغاز شده است و در صورتی که اتفاقی رخ ندهد مسابقات نیز از اواخر همین ماه آغاز می‌شود.

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا تصریح کرد:‌ البته همه باید این نکته را در نظر داشته‌ باشند که رشته‌های ورزشی با توجه به میزان تماس افراد با یکدیگر دسته‌بندی شده‌اند و در رشته‌هایی که تنش زیادی دارد و درگیری تن به تن وجود دارد، به طور قطع تصمیم‌گیری متفاوت است.

جهانپور گفت: ‌البته باشگاه‌های بدنسازی با توجه به اینکه در دسته انفرادی قرار دارند و استخرهای رو باز حتی در شرایط زرد با توجه به پروتکل الحاقی منعی برای بازگشایی نخواهند داشت اما در شهرهایی که منطقه قرمز است حتی برای رشته‌های انفرادی که تماس نزدیکی ندارند هم محدودیت داریم.
 به گفته سخنگوی ستادملی مقابله با کرونا،  در رشته‌هایی که تماس متوسط یا کمی دارند مثل آمادگی جسمانی، بدنسازی و پرورش اندام، در صورتی که مکان فیزیکی محل تمرینات مورد تایید مرکز بهداشت منطقه باشد، ‌می‌توانند فعالیت خود را از ابتدای همین ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام دهد.

جهانپور یادآورشد: براساس پروتکل الحاقی تمام کارکنان شاغل در اماکن ورزشی و تمامی اعضای تیم‌ها باید قبل از بازگشایی و حضور در این مکان‌ها تست (PCR)انجام دهند.
برچسب ها: کیانوش جهانپور
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی