امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

ارتقا شغلی سفیر مشهور آلمانی‌ها در تهران / او دیگر باز نمی‌گردد

خرداد: سفیر آلمان در تهران که چندی پیش به برلین رفته بود به سمت رئیس اداره اقتصادی وزارت امور خارجه آلمان ارتقا یافت و دیگر به عنوان سفیر آلمان به تهران باز نخواهد گشت.

کلور-برشتولد

به گزارش خرداد به نقل از فارس، روزنامه «بیلد» آلمان خبر داد که «میشائیل کلور-برشتولد» سفیر آلمان در ایران که چندی پیش به برلین بازگشته دیگر در این سمت فعالیت نخواهد کرد و قرار است که جایگزین «میگوئل برگر» به عنوان رئیس اداره اقتصادی وزارت امور خارجه آلمان شود. میگوئل برگر نیز از ۴ مه گذشته به سمت معاون وزیر امور خارجه ارتقا یافته است.

کلور-برشتولد از سال ۲۰۱۶ تا کنون سفیر آلمان در تهران بود و پیش از آن نیز برای دو سال معاون سرویس اطلاعات فدرال آلمان بوده است.

بر اساس گزارش روزنامه بیلد آلمان، تغییر طبق برنامه کلور-برشتولد می بایست در پایان سال جاری میلادی انجام می‌شد اما بازگشت زودتر از موعد وی به برلین به دلیل برخی انتقادها در ایران از وی نبوده بلکه به دلیل ارتقای وی به پست ریاست اداره اقتصادی وزارت امور خارجه آلمان بوده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی