امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۴۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲

از اول تیرماه نماز جمعه برگزار می‌شود

خرداد: استاندار لرستان گفت: با تصمیم جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از اول تیرماه درهمه شهرستان‌های دارای وضعیت سفید و زرد کشور نماز جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش خرداد ،سید موسی خادمی امروز ۱۷ خردادماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جدیدترین مصوبات خود برگزاری نماز جمعه همه شهرستان‌های سفید و زرد کشور را از اول تیرماه، با رعایت نکات بهداشتی اعلام کرد.

وی تصریح کرد: به تبعیت از تصمیمات ستاد ملی، نماز جمعه شهرستان‌های استان در صورتی که شرایط بیماری بر همین منوال و تحت کنترل باشد، طبق تاریخ اعلام شده برگزار خواهد شد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: اگر تا آن زمان تغییری در وضعیت بیماری مشاهده شود مطابق با شرایط تصمیم جدید اتخاذ خواهد شد.

خادمی اضافه کرد: بازگشایی مهدکودک‌ها و کلاس‌های آموزش قرآن از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود که مقرر شد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از هفته آینده آغاز به کار کنند.

وی بیان کرد: برگزاری تورهای گردشگری از دیگر موارد مطرح شده در جلسه ستاد ملی بود که مقرر شد با توجه به حساسیت موضوع طی جلسات آتی ضمن کارشناسی بیشتر تصمیم جدید در این خصوص اتخاذ شود.
برچسب ها: نماز جمعه
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی