امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۵۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶

قیمت دلار، امروز ۹ تیر ۹۹

خرداد: بازار تهران امروز هم به مانند روز گذشته شاهد افزایش قیمت دلار است که با رشد ۵۰ تومانی به ۲۰,۲۵۰ (بیست هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار امروز تهران به مانند روز گذشته افزایش را در پیش گرفت.


قیمت دلار در بازار امروز تهران، به 20,250 (بیست هزار و دویست و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.24 درصدی داشته است.

آخرین نرخ حواله امارات در بازار دوبی
حواله امارات در بازار دوبی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. حواله امارات در بازار دوبی که روز قبل تا ۵,۵۸۰ (پنج هزار و پانصد و هشتاد ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۲۹ ژوئن ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۰۶ درصدی به ۵,۶۴۰ (پنج هزار و ششصد و چهل ) تومان رسید.

قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز ۱۸,۹۰۰(هجده هزار و نهصد تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته تغییری نداشت.
براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی تغییری نداشت و قیمت خرید دلار آمریکا 18,900(هجده هزار و نهصد تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 19,050(نوزده هزار و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 21,000(بیست و یک هزار تومان) و قیمت فروش یورو 21,100(بیست و یک هزار و صد تومان) است.
برچسب ها: قیمت دلار
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی