امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷

سردار حاجی زاده: به مذاکره اعتقاد دارم اما نه با دشمنان؛ باید با ظرفیتهای داخل دانشگاه ها مذاکره شود / امروز هم ما برای تعامل و مذاکره به دانشگاه علم و صنعت آمده ایم

خرداد: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است اما نه با امریکا و دشمنان بلکه با ظرفیتهای بی نظیر داخل دانشگاه ها و شرکتهای دانش بنیان.

به گزارش خرداد به نقل از تسنیم، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز با حضور در دانشگاه علم و صنعت و در نشست راهبردی جهش تولید که هم اکنون در این دانشگاه درحال برگزاری است، در جمع خبرنگاران در خصوص ارتباط صنعت و دانشگاه، گفت: خیلی از آقایان کشور ما معتقدند که مشکلات اقتصادی و تحریم از طریق مذاکره و تعامل قابل حل است. بنده هم همین اعتقاد را دارم. اما نه با امریکا و نه با دشمنان بلکه این مذاکره و تعامل باید با ظرفیتهای بسیار بی نظیر داخل دانشگاه ها و شرکتهای دانش نبیان صورت بپذیرد.

وی افزود: ما امروز ما برای تعامل و مذاکره به دانشگاه علم و صنعت آمده ایم و اخبار بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد به نظر من این ریل گذاری در صنعت خودرو به نحوی است که اینده امیدوارکننده ای را می توانیم برایش متصور باشیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: تمام دنیا و متخصصین این را قائل هستند که ماهواره و ماهواره بر لبه تکنولوژیست و ما با کمک امریکا و کشورهای غربی اروپایی این کار را به نتیجه نرساندیم بلکه به کمک بسترهای داخل کشور و دانشگاه ها این امر را محقق ساختیم.

سردار حاجی زاده در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به اینکه امروز 60 سال از عمر خودروسازی کشور می گذرد، بیان داشت: من می بینم که مدیران بسیار خوبی در بخشهای مختلف خودروسازی و وزارتخانه مربوطه مصمم هستند که این وابستگی را قطع کنند البته نباید انتظار داشته باشیم که در کوتاه مدت اتفاق ویژه ای بیفتد اما این ریلگذاری ما را به جای خوبی خواهد رساند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی