امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷

دستگاه قضا: تصویر جنازه و گذرنامه قاضی منصوری تطابق دارد

خرداد: سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به ماجرای مرگ قاضی منصوری در رومانی بیان کرد: از طریق وزارت امور خارجه پیگیر هستیم و مطالبه استرداد جسد را کرده‌ایم در مورد اینکه خودکشی بوده یا دیگرکشی هم ابهام وجود دارد.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بازگشت جسد قاضی منصوری به کشور گفت: قوه قضاییه به جد پیگیر ابهام‌زدایی و شفافیت حا‌دثه‌ای است که در رومانی اتفاق افتاد است و به لحاظ ابعاد مختلف هم این برای ما اهمیت دارد. ما تقاضای استرداد این فرد را کرده بودیم و این‌ها موجباتی است که ما را موظف می‌کند، موضوع را تعقیب کنیم.

وی ادامه داد: مستنداتی را پلیس بین‌الملل فرستاده من جمله تصویر جنازه و تصویر گذرنامه که حسب ظواهر خود فرد است، اما باید نمونه DNA جسد برسد و با بستگان وی منطبق شود.

سخنگوی دستگاه قضا بیان کرد: از طریق وزارت امور خارجه پیگیر هستیم و مطالبه استرداد جسد را کرده‌ایم در مورد اینکه خودکشی بوده یا دیگرکشی هم ابهام وجود دارد.

وی ادامه‌داد: پزشکی‌قانونی، پلیس بین‌الملل و پلیس جنایی باید به رومانی اعزام شوند و شدیداً هم این رامطالبه می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی