امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴

افزایش موارد بستری کرونا در تهران / شمار مبتلایان در ایران از ۲۳۰ هزار نفر گذشت

خرداد: سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی دو هزار و ۵۴۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت:‌ در استان تهران افزایش قابل توجه موارد بستری گزارش شده است.

به گزارش خرداد به نقل از ایکنا، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی دو هزار و ۵۴۹ بیماران مبتلا به کرونا، گفت: با احتساب این بیماران جدید تعداد مبتلایان کرونا به ۲۳۰ هزار و ۲۱۱ نفر رسید.

وی افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۰ هزار و ۹۵۸ نفر رسید.

سادات لاری بیان کرد: خوشبختانه تا کنون ۱۹۱ هزار و ۴۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی یادآور شد: سه هزار و ۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. ضمن اینکه تا کنون تا کنون یک میلیون و ۶۹۳ هزار و ۲۴۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: استان‌های خوزستان، کردستان، آذربایجان‌های غربی و شرقی، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و کرمانشاه در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین استان‌های اصفهان، همدان، زنجان، کرمان، خراسان شمالی و کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت هشدار قرار دارند. در استان تهران نیز افزایش قابل توجه موارد بستری گزارش شده است.
انتهای پیام
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی