امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱

کشف کلاهبرداری ۲۳ میلیارد ریالی در یزد

خرداد: فرمانده انتظامی یزد گفت: فردی که اقدام به کلاهبرداری ۲۳ میلیارد ریالی از کارخانه فولاد کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد افزود: در پی شکایت نماینده یک کارخانه فولاد مبنی بر کلاهبرداری فردی از این واحد و بارگیری بدون مجوز بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

به گزارش چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: ماموران با کار اطلاعاتی گسترده و انجام تحقیقات لازم خودرو حامل این محموله را در خروجی استان شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی متوقف کردند.

فرمانده انتظامی یزد با اشاره به دستگیری راننده تریلی که متهم این پرونده بود گفت: وی به کلاهبرداری و بارگیری بدون مجوز ۲۳.۵ تن میلگرد از این کارخانه با استفاده از اسناد و مدارک جعلی اعتراف کرد.

بهدانی‌فرد با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله را این میزان برآورد کردند یادآور شد: محموله کشف شده به کارخانه فولاد تحویل شد و کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

یزد در حال حاضر دومین استان معدنی، چهارمین استان توسعه یافته صنعتی و هشتمین استان برتر کشور در زمینه صادرات است.

اغلب سه هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی یزد در دشت یزد - اردکان قرار دارد و حدود یک میلیون نفر از یک میلیون و۲۰۰ هزار نفر جمعیت استان در این دشت مستقر و در شهرستان های تفت، مهریز،یزد، اشکذر، میبد و اردکان مستقر هستند. 
برچسب ها: یزد
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی