امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

توضیحات رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره تغییر مدت دوره آموزشی مشمولان سربازی

خرداد: هفته پیش اعلام شد مدت آموزش سربازی از یک ماه به ۲ ماه افزایش یافته است اما امروز رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خبری تازه اعلام کرد: مدت آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است.

به گزارش خرداد، روز ۱۲ تیر بود که سردار حبیب‌الله جان‌نثاری، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: به دلیل ضرورت استفاده از کارکنان وظیفه در ماموریت‌های محوله و نیزبه منظور کیفی‌سازی آموزش‌ها، با رعایت پروتکل های بهداشتی از امروز دوره آموزش رزم مقدماتی سربازی از یک ماه به ۲ ماه تغییر می‌یابد.» این خبر با وجود تشدید شرایط کرونا در کشور، همه را متعجب و خانواده‌هایی را که فرزندِ مشمول سربازی دارند، بسیار نگران کرد.

حالا سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرده که با توجه به ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مدت آموزش رزم مقدماتی سربازان به علت تشدید شیوع ویروس کرونا و نیاز به رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامتی سربازان، با یک ماه کاهش کماکان تا اطلاع ثانوی به صورت یکماهه استمرار خواهد داشت.

سردار مهری تاکید کرد: هرگونه تصمیم‌گیری در خصوص تغییر مدت زمان این دوره به شرایط تداوم شیوع این بیماری در آینده بستگی دارد و در زمان مقرر تعیین تکلیف و اطلاع‌رسانی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی