امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

قیمت دلار، امروز ۱۶ تیر ۹۹

خرداد: قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز ۲۱,۵۰۰ (بیست و یک هزار و پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته افزایش داشت.

به گزارش خرداد ،براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی بالا رفت و قیمت خرید دلار آمریکا 21,750 (بیست و یک هزار و هفتصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 21,850(بیست و یک هزار و هشتصد و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 24,100 (بیست و چهار هزار و صد تومان) و قیمت فروش یورو 24,200(بیست و چهار هزار و دویست تومان) است.

بازار تهران امروز شاهد افزایش ۱۰۰ تومانی قیمت دلار است که به ۲۲,۱۸۰ (بیست و دو هزار و یکصد و هشتاد ) تومان رسید.


 قیمت دلار در بازار امروز تهران به مانند روز پیش البته نامحسوس تر بالا رفت.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران
قیمت دلار در بازار امروز تهران، به 22,180 (بیست و دو هزار و یکصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.45 درصدی داشته است.

آخرین نرخ حواله امارات در بازار دوبی
حواله امارات در بازار دوبی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. حواله امارات در بازار دوبی که روز قبل تا ۶,۰۲۰ (شش هزار و بیست ) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۰۶ جولای ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۳۱ درصدی به ۶,۱۰۰ (شش هزار و یکصد ) تومان رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی