امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳

جمهوری آذربایجان ادعای حمله هوایی به ایران از فضای این کشور را تکذیب کرد

خرداد: وزارت دفاع جمهوری آذربایجان امروز (دوشنبه) ادعای برخی رسانه ها مبنی بر حمله هواپیماهای جنگی ناشناس از طریق حریم هوایی این کشور به ایران را تکذیب کرد.

به گزارش خرداد ،ایرنا به نقل از جمهوری آذربایجان (آپا)  به نقل از وزارت دفاع این کشور، ادعای برخی رسانه ها مبنی بر این که رادار "کونتینر" روسیه هواپیماهای ناشناسی را که از طریق حریم هوایی جمهوری آذربایجان به ایران حمله کردند،ردیابی کرده بی اساس و دور از واقعیت دانسته است.  

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان افزود: انتشار این  چنین گزارش هایی خدشه دار کردن روابط همسایگی خوب میان دو  کشور جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران را دنبال می کند و تهمت هدفمندانه است.  

  وزارت دفاع جمهوری آذربایجان همچنین اعلام کرد که تا به حال از طریق خاک جمهوری آذربایجان هیچ گامی علیه جمهوری اسلامی ایران برداشته نشده است و در آینده هم برداشته نخواهد شد.

  در این گزارش به نام رسانه های منتشر کننده این ادعا اشاره ای نشده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی