امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲

عکس تکان دهنده از وضعیت بیماران کرونایی در بیمارستان مسیح دانشوری

خرداد: رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری درباره تصاویر منتشر شده از حضور بیماران کرونایی در پارکینگ این بیمارستان توضیح داد.

این عکس ایران را تکان داد! / تخت خالی برای  کرونایی های تهران موجود نیست

به گزارش خرداد به نقل از رکنا، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست، درباره تصاویر منتشر شده از این بیمارستان در فضای مجازی توضیح داد.

دکتر پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری ، گفت: در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست. طبیعی است که با زیاد شدن تعداد بیماران، تعداد تخت‌‌های بیمارستان کفاف نمی‌‌دهد.

پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری
وی در توضیح تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور بیماران کرونا یی در پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری افزود: بیماران در پارکینگ نگهداری نمی‌‌شوند؛ تصویری که منتشر شده است تصویر قسمتی است که بیمارستان در آنجا سایه‌‌بان زده‌‌ و کپسول اکسیژن قرار داده است که تا زمانی که تخت‌‌های بستری خالی شوند و بیماران بتوانند به درون بخش منتقل شوند، حداقل در آنجا بتوانند اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت کنند.

طبرسی ادامه داد: از آنجا که به دلیل سرایت ویروس کرونا به دیگران، نمی‌‌توان بیمار مبتلا به کرونا را به فضای بسته منتقل کرد برای همین در فضای آزاد این سایه‌‌بان‌‌ها زده شده است تا پس از خالی شدن تخت‌‌ها، بیماران به بخش‌‌ها منتقل شوند. وقتی تعداد بیماران از یک سطحی فراتر می‌‌رود طبیعتاً نمی‌‌توان آن را کنترل کرد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی