امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۵۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بنر جالب کار‌گران هفت تپه خطاب به صدا و سیما !

خرداد: "آقایان صدا و سیما ما اگر *نخواهیم* صدایمان را شبکه های BBC یا manoto یا VOA منتشر کند چه کسی را باید ببینیم!؟"

بنر جالب کار‌گران هفت تپه خطاب به صدا و سیما !* "آقایان صدا و سیما ما اگر *نخواهیم* صدایمان را شبکه های BBC یا manoto یا VOA منتشر کند چه کسی را باید ببینیم

به گزارش خرداد به نقل از صبح ملت نیوز کارگران هفت تپه امروز در حالی اعتصاب مسالمت آمیز خود را به سطح شهر رساندند که با در دست گرفتن بنری جالب توجه رسانه ها را به خود جلب کردند.

آنان از اینکه صدا و سیما کمتر به موضوع آنها میپردازد و فضا را برای سو استفاده شبکه های معاند خارجی فراهم میکند گلایه داشتند.

یکی از فعالان کارگری که نخواست نام او فاش شود در گفتگو با خبرنگار صبح ملت گفت: پوشش خبری اعتراضات هفت تپه از طریق شبکه های معاند به سود کارفرمای دادگاهی شرکت هفت تپه است زیرا او این پوشش خبری را دلیلی برای متهم کردن کارگران به اغتشاش میداند. وی در ادامه از تمام فعالان سیاسی اجتماعی شیوخ و خوانین و بزرگان طوایف و قبایل خواست تا با حمایت از کارگران هفت تپه شرایط را برای باز پس گیری حقوق از دست رقته آنها هموار کنند
خبرنگار:حمید چعب
برچسب ها: هفت تپه
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی