امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۶

قصرهای سلطنتی سعودی هدف بعدی یمنی ها

خرداد: یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز هشدار داد شهروندان از اطراف قصرهای سلطنتی و مراکزی که حکام سعودی از آن استفاده نظامی می کنند دوری گزینند.

به گزارش خرداد و به نقل از العالم ، مفهوم اين هشدار یحیی سریع ان است که دربانک اهداف یمنیها که دران تعداد اهداف مورد نظر ۳۰۰ عدد اعلام شده بود حالا نوبت به هدف گیری قلب سعودی در قالبی ویژه رسیده است.پیشتر قصر یمامه طعم حضور ناگهانی وحملات غافلگیر کننده انصارالله را چشیده بود.

_ انصارالله در عمل ثابت کرده است که اساسا میان قول و فعلش هیچ فاصله ای نیست.

_ این کلام ژنرال سریع در حالی در رسانه ها بازتابی وسیع یافت که از یک سو مارب در آستانه سقوط قطعی قرار دارد و از دیگر سو گفته می شود آمریکا به واسطه گریفیتس به انصارالله پیام داده است در صورت تصرف مارب به الحدیده حمله خواهد کرد.

_ در همین حال سعودی و امارات اخرین تلاش ها برای احیای ولو نیم بند توافق ریاض را در صدر توجه قرارداده اند و حسب اخبار گوسفند قربانی این نقشه جدید محسن الاحمر معاون اول هادی است. در چنین شرایطی سخنان امروز یحیی سریع را می توان پاسخی درخور هم به امریکا و هم سعودی و امارات تلقی کرد. از دیدگاه انصارالله نه تهدیدهای امریکا مانع از تصرف مارب خواهد بود و نه بازارایی صفوف مزدوران سعودی منعی جدی در مبارزه با اشغال یمن حاصل خواهد کرد. در عین حال بیان امروز سریع تاکیدی است مجدد براینکه هدف مبارزه یمنی ها نه مردم که حاکمان اشغالگر و حامیان انان هستند.
برچسب ها: یمن ، سعودی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی