امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

توضیحات قالیباف درباره جلسه غیرعلنی مجلس پیرامون اعتبارنامه تاجگردون

خرداد: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع اعتبار نامه تاجگردون در جلسه غیر علنی بررسی شد و در جلسه علنی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خرداد ،جلسه علنی امروز- چهارشنبه- مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور اکثریت نمایندگان آغاز شد.

قالیباف در آغاز جلسه گفت: جلسه امروز از ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح آغاز شده است، چون بحث امروز ما در ارتباط با اعتبار نامه جناب آقای تاجگردون بود و مباحثی مطرح شد، تا این لحظه که جلسه رسمی آغاز شد، مباحثی مطرح شد و نمایندگانی که موضوع اعتراض داشتند در ۱۵ دقیقه اعتراض خود را بیان کردند و آقای تاجگردون نیز به مدت ۳۰ دقیقه بیانات و نکاتی که لازم بود نمایندگان در جریان آن قرار گیرند ارائه کردند.

نمایندگان در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون تحقیق در مورد اعتبار نامه  غلامرضا تاجگردون، نماینده منتخب گچساران در مجلس شورای اسلامی، بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و بهبود فضای کسب و کار را بررسی می کنند.

در جلسه علنی امروز همچنین  رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با پیشنهاد هیئت رئیسه مجلس انتخاب می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی