امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹

تصاویر / قتل هولناک ژیار ۵ ساله به خاطر حسادت

نامادری جوانی که پسر ۵ ساله همسرش را مانع محبت همسرش به خود می‌دید، این کودک را به طرزی هولناک کشت.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از رکنا، سرهنگ حمیدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از گزارش قتل یک پسربچه حدود ۵ ساله به پلیس آگاهی جوانرود، رسیدگی ویژه به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان در تحقیقات گسترده و تخصصی خود، پس از بازجویی از نزدیکان کودک، به اظهارات نامادری وی مشکوک شدند و بررسی‌های خود را بر وی متمرکز کردند تا اینکه زن جوان خیلی زود به قتل پسر همسر خود اعتراف می‌کند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: نامادری قاتل در اعترافات خود عنوان کرده که حدود یک سال پیش با پدر ژیار ازدواج کرده است و این کودک تا چندی پیش نزد پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کرده و به ‌تازگی نزد آنها آمده بود.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: آنچه زن قاتل عنوان کرده، وی حضور کودک معصوم را مانعی برای تداوم محبت‌های همسرش ‌می‌بیند و از همین رو تصمیم می‌گیرد ژیار ۵ساله را از سر راه بردارد.

وی گفت: نامادری قاتل در فرصتی مناسب پسر همسرش را به باغی می‌کشاند و ابتدا با گذاشتن دست مقابل دهانش وی را بی‌حال و سپس با چاقو مچ دستان کودک بی‌گناه را زخمی می‌کند.

سرهنگ آمویی ادامه داد: پس از آنکه این زن جنایتکار پیکر نیمه‌جان کودک را برای ساعتی در باغ رها می‌کند، دوباره به محل جنایت بازمی‌گردد و متوجه جان باختن او می شود، سپس برای صحنه‌سازی وی را به یک بلندی برده و به پایین پرتاب می‌کند تا مرگ ژیار ۵ساله را یک حادثه جلوه دهد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با ابراز تاسف عمیق از وقوع این جنایت دلخراش گفت: ژیار ۵ساله در حالی قربانی حسادت و کینه‌توزی نامادری خود شد که با کمی تدبیر و درایت می‌شد از وقوع آن جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه قاتل ۳۱ ساله طبق اظهارات خود مجبور به جدایی از همسر اول خود شده است، یادآوری کرد: مادر ژیار ۵ساله نیز زمانی که وی تنها یک سال و نیم داشته خودکشی کرده و کودک تا روزهای پایانی عمر کوتاه خود نزد پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کرده است.

سرهنگ آمویی از آمادگی مرکز مشاوره معاونت اجتماعی و مراکز مشاوره کلانتری‌ها برای ارائه مشاوره‌های لازم در تمامی زمینه‌ها به صورت رایگان به شهروندان خبر داد و گفت: دریافت مشاوره‌های تخصصی زمانی که انسان به بن‌بست می‌رسد، می‌تواند از بروز بسیاری اختلافات و اتفاقات ناگوار پیشگیری کند.


برچسب ها: قتل
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی