امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹

اعتراض روح‌الله زم به حکم اعدامش / توضیحات وکیل مدیر آمدنیوز

خرداد: وکیل روح‌الله زم از اعتراض به رای صادره از سوی دادگاه بدوی برای موکلش مبنی بر اعدام خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از فارس، دبیر دریابیگی بلوردی وکیل مدافع روح‌الله زم بیان کرد: ما به رأی دادگاه اعتراض کرده‌ایم و در حال حاضر اطلاعی از اینکه پرونده به دیوان عالی کشور رفته‌است یا خیر ندارم چراکه دادگاه باید پرونده را به دیوان عالی کشور ارسال کند.

۱۰ تیرماه بود که سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای روح‌الله زم خبر داد و گفت: این حکم در موعد مقرر صادر شد و دادگاه حکم خود را مبنی بر محکومیت زم صادر کرده اما حکم بدوی است.

اسماعیلی گفت: برای روح‌الله زم به لحاظ موارد اتهامی متعدد نهایتا به مصداق افساد فی الارض حکم اعدام صادر شده است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه این متهم به حبس هم محکوم شده است، گفت: البته این حکم غیرقطعی است و اگر فرجام‌خواهی شود، پرونده به دیوان عالی کشور خواهد رفت و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رسیدگی به اتهامات روح‌الله زم در ۶ جلسه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی استان تهران به ریاست قاضی صلواتی انجام شد. از مهم‌ترین اتهامات زم افساد فی الارض، همکاری با دولت متخاصم آمریکا و ارتکاب جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی کشور است.
برچسب ها: روح الله زم
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی