امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۰۶۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۴

عکس / تبریک ضرغامی به زینب حاج قاسم /روایت ضرغامی از توصیه بزرگان به دختر سردار سلیمانی در مورد ازدواج

خرداد: سید عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حساب اینستاگرامی خود پستی در رابطه با ازدواج زینب سلیمانی، فرزند سپهبد شهید قاسم سلیمانی منتشر کرد.

عزت الله ضرغامی و زینب سلیمانی

به گزارش همشهری آنلاین، عزت الله ضرغامی در اینستاگرام خود نوشت : زینب حاج قاسم! از صمیم قلب، ازدواج زینب خانم را به او تبریک گفتم. چه کار خوبی کرد که به توصیه بزرگان، امر ازدواجش را که مقدمات آن قبل از شهادت پدر، طی شده بود را بیش از این به تأخیر نینداخت.

متن کامل پیام ضرغامی به این شرح است:

«زینب حاج قاسم!

از صمیم قلب، ازدواج زینب خانم را به او تبریک گفتم. چه کار خوبی کرد که به توصیه بزرگان، امر ازدواجش را که مقدمات آن قبل از شهادت پدر، طی شده بود را بیش از این به تأخیر نینداخت. مانند پدرش، شجاع، متواضع و با کیاست است.

از آقای امیرعبداللهیان که زحمت عکس را کشیدند سپاسگزارم. »

عکس | ازدواج دختر سردار سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان

پیش از این زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داده بود.

 تصویر منتشر شده از سوی عزت الله ضرغامی در اینستاگرام را ببینید:


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی