امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۹ تیر ۹۹

خرداد: براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۱۰ میلیون ۳۵۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش خرداد ،هر قطعه نیم سکه بهار آزادی پنج میلیون ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۶۰ هزار تومان کاهش تغییر نسبت به روز گذشته سه میلیون ۴۰ تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۹۶۱ هزار ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۸۱۴ دلار قیمت خورد.
 

جدیترین قیمت روز سکه، طلا، دلار و یورو در بازار

نوعقیمت روز معاملاتی گذشتهقیمت معاملاتی امروز
مثقال طلا
۴۱,۵۰۰,۰۰۰
۴۱,۶۵۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۹,۵۸۰,۲۷۰
۹,۶۱۴,۹۰۰
سکه جدید
۱۰۵,۸۰۰,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰,۰۰۰
سکه قدیم
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۵۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۵۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۳۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۰,۶۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۶,۵۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۷۹۷دلار
۱۸۱۴دلار
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی تغییری نداشت و قیمت خرید دلار آمریکا ۲۲,۰۰۰ (بیست و دو هزار تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۲,۲۰۰ (بیست و دو هزار و دویست تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۲۴,۲۰۰ (بیست و چهار هزار و دویست تومان) و قیمت فروش یورو ۲۴,۴۰۰ (بیست و چهار هزار و چهارصد تومان) است.
برچسب ها: دلار ، یورو ، صرافی ملی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی