امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
آزار جنسی ۳۰۰ کودک

پدوفیل فرانسوی در اندونزی تیرباران می‌شود

خرداد: یک مرد فرانسوی به اتهام آزار جنسی بیش از ۳۰۰ کودک و کتک زدن کسانی که برابر تجاوز مقاومت می‌کردند در دادگاهی در اندونزی محاکمه می‌شود و اگر محکوم شود، حکم او اعدام با جوخه تیرباران یا حبس ابد است.

به گزارش خرداد، همشهری آنلاین به نقل از ای‌اف‌پی، پلیس اندونزی یک مرد ۶۵ ساله فرانسوی به نام فرانسوا آبلو کامیل را در هتلی در جاکارتا بازداشت کرد، در حالی که دو دختر نوجوان در اتاق او حضور داشتند. اگر اتهام‌ها علیه این پدوفیل فرانسوی ثابت شود، بر اساس قوانین حفاظت از کودکان در اندونزی حکم او تیرباران یا حبس ابد خواهد بود. یکی دیگر از اتهام‌های کامیل تصویربرداری از آزار جنسی کودکان اعلام شده است.

از رایانه همراه این کودک‌آزار ۶۵ ساله تصاویری به دست آمده که نشان می‌دهد او با صدها کودک ۱۰ تا ۱۷ ساله ارتباط جنسی برقرار کرده و همزمان از بیشتر این روابط تصویر گرفته است. بر اساس آنچه در پرونده پلیس آمده، این مرد در پنج سال گذشته بارها با روادید گردشگری وارد اندونزی شده و هر بار کودکان را فریب داده است. او با گفتن اینکه دنبال مدل می‌گردد، بچه‌ها را به اتاق خود کشانده و به ازای برقرار کردن رابطه جنسی به آنها بین ۲۵۰ هزار تا یک میلیون روپیه (۱۷ تا ۷۰ دلار) پول داده است. کسانی هم که برابر پیشنهاد او مقاومت می‌کردند، کتک می‌خوردند.

مقام‌های پلیس معتقدند تعداد قربانیان این کودک‌آزار فرانسوی بسیار بیشتر است و او در سال‌های پیش هم در کار فریب دادن کودکان بوده است. دست‌کم هر سال بیش از ۷۰ هزار کودک در اندونزی قربانی کودک‌آزاری می‌شوند و برخی گردشگران خارجی صرفا برای برقرار کردن ارتباط جنسی با کودکان وارد اندونزی می‌شوند. یک جنایتکار تحت تعقیب آمریکایی به نام راس مدلین هم ماه گذشته در جاکارتا بازداشت شد و اتهام او آزار جنسی کودکان در ازای دادن پول بود.
برچسب ها: آزار جنسی ، پدوفیل
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی