امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
تصمیم جدید سعودی؛

تصویر برداری از زنان مدلینگ جهان در مدینه منوره

 خرداد: القدس العربی نوشت: تصمیم عربستان سعودی درخصوص صدور مجوز فیلم برداری از مدل های زن جهان در یکی از مناطق مدینه منوره به هدف تهیه تیزرهای تبلیغاتی، موجی از انتقادها و جنجال ها را در پی داشته است.


به گزارش خرداد به نقل از شفقنا، مقامات عربستان سعودی به مجله مد و فشن«ووگ» اجازه داده اند به منظور ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای یک شرکت آمریکایی از مدل های زنانه در یکی از مناطق مدینه منوره تصویر برداری کند.


برهمین اساس، نسخه عربی مجله مد و فشن «ووگ» که دفتر مرکزی آن در آمریکا قرار دارد، تصاویر مستهجنی از حضور مدل های معروف زنان را که در حال تبلیغ برای یک شرکت آمریکایی در مدینه منوره هستند، منتشر کرده است.

براساس این گزارش، در این تصاویر زنان مدلینگ  معروف زنان جهان با ظواهری مستهجن و بسیار زننده دیده می شوند که با قداست شهر مدینه منوره هیچ گونه سنخیتی ندارد.

سایت «میدل ایست مانیتور» با انتشار این مطلب نوشته است: ساخت تیزر تبلیغاتی با تصویر برداری از زنان مد و لباس در مدینه منوره در چارچوب اصلاحات ادعایی عربستان قرار می گیرد که از طریق آن به دنبال جذب گردشگران خارجی  و ادامه اقدامات جنجال برانگیز این کشور نظیر کاهش قدرت پلیس دینی و برداشتن محدودیت های اختلاط بین دو جنس است.
برچسب ها: زنان مدلینگ ، مدینه
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی