امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۴۶۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱

دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی تا ۵ ماه دیگر حذف می‌شوند

خرداد: معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از حذف دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی تا ۵ ماه آینده خبر داد.

به گزارش خرداد به نقل از مهر، مهرداد قریب درخصوص حذف دفترچه‌های درمانی گفت: تلاش داریم تا با همکاری وزارت بهداشت تا ۵ ماه آینده اقدامات لازم را برای حذف همیشگی دفترچه‌های درمانی انجام دهیم.

به گفته وی از ابتدای خرداد تأمین اعتبار دفترچه‌های درمانی حذف شد: این موضوع باعث شد ۳۸ میلیون بار مراجعه به شعب و کارگزاری‌ها کاهش پیدا کند. از این پس نیز بیمه‌شدگان برای تأمین اعتبار نیازی به مراجعه به شعب ندارند و خود به خود دفترچه‌های آنها تأمین اعتبار می‌شود و از طریق یو.اس.اس.دی و ۶ روشی که اعلام شده، می‌توانند از اعتبار دفترچه‌های خود مطلع شوند.

دفترچه‌های تأمین اجتماعی دیگر نیازی به تمدید اعتبار ندارند | ۶ روش استعلام اعتبار دفترچه
معاون سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: تمام بیمارستان‌های دولتی و خصوصی و ۲۲ هزار مطب که طرف قرارداد ما هستند، برای تمامی آنها این امکان ایجاد شد که بتوانند برای استحقاق درمان و تأمین اعتبار دفترچه‌های بیمه اقدام کنند و نیازی به همراه داشتن دفترچه بیمه نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی